Series
Ratings
31
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
PenguindrumRated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 3.5- Pop Team Epic REPEATRated ★ 3.5
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
Gunslinger GirlRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0- Haha Ha NyangineRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5