Series
Ratings
44
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0