Titles you rated
AladdinRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5