Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 2.0