Movies
Ratings
441
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Wedding SingerRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Fly Away HomeRated ★ 5.0
Everybody's FineRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0