Titles you rated
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 2.5
The Age of AdalineRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 2.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
Maid in ManhattanRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 2.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.5