Titles you rated
CruellaRated ★ 1.5
MoonlightRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.5
The UnforgivenRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Japanese Girls Never DieRated ★ 1.5
Gantz:ORated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5
RanRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
Yakuza: Like a DragonRated ★ 3.0