Titles you rated
Mare of EasttownRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0- Emergency Interrogation RoomRated ★ 3.0
The DeuceRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Roosevelt GameRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Tom Clancy's Jack RyanRated ★ 3.0
Tom Clancy's Jack RyanRated ★ 3.5
GoliathRated ★ 3.0
GoliathRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
House of Cards Season 5Rated ★ 5.0- みんな!エスパーだよ!Rated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 3.5
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.5
Galileo XXRated ★ 4.0