Titles you rated
Winter's BoneRated ★ 0.5
DefaultRated ★ 0.5
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
We Were SoldiersRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 3.0
HannaRated ★ 4.5
The Equalizer 2Rated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 5.0- Master and ManRated ★ 0.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 1.5
My Dear DesperadoRated ★ 2.0
HindsightRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The ServantRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0