Titles you rated
Sporty SistersRated ★ 0.5
Money FlowerRated ★ 0.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
SEAL TeamRated ★ 4.0
SEAL TeamRated ★ 4.0
S.W.A.T. Season 3Rated ★ 4.0
S.W.A.T. Season 2Rated ★ 4.0
S.W.A.T. Season 1Rated ★ 2.5- Running Man2 Part 2Rated ★ 0.5
- Running Man2 Part 1Rated ★ 0.5
- Running ManRated ★ 0.5
Romantic Call CentreRated ★ 0.5
My Brilliant FriendRated ★ 0.5- Taste of Mister TrotRated ★ 0.5
Demon SlayerRated ★ 0.5
HorimiyaRated ★ 0.5
Life~Love on the LineRated ★ 0.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 0.5