Movies
Ratings
266
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.5
The Bad BatchRated ★ 1.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
First ManRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.5
Railroad ManRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 2.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0