Titles you rated
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
The RainRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0- YG Future Strategy OfficeRated ★ 1.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- GintamaRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.5