Series
Ratings
83
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.0- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 4.5- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.5
- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 1.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5- 원피스 5기Rated ★ 4.5
- 원피스 4기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
- 원피스 3기Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.5
- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 4.5