Movies
Ratings
291
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Mr. PerfectRated ★ 2.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0