Titles you rated
The World of LoveRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
PiperRated ★ 3.5
BurrowRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.0
Inside meRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0