Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 0.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0