Titles you rated
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
DynastyRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Dating AroundRated ★ 3.0
EliteRated ★ 3.5
Queer EyeRated ★ 4.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 2.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 3.0
Selling SunsetRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Cable GirlsRated ★ 3.0
Cable GirlsRated ★ 3.5
Cable GirlsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0