Movies
Ratings
231
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 0.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 1.0
BallerinaRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
Hunter KillerRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.5