Series
Ratings
23
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 5.0