Movies
Ratings
234
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 3.0
The Little HoursRated ★ 2.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.0
A Story of YonosukeRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Sing 2Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
MasterRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5