Movies
Ratings
228
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.0
Paranoid ParkRated ★ 3.5
Alice in the CitiesRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 3.5
CrashRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Blue SpringRated ★ 3.5
HazardRated ★ 3.5
The FriendsRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
8½Rated ★ 4.0
Anna MagdalenaRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
Over the TownRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 3.0
The Face of AnotherRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 2.5