Movies
Ratings
184
Napoleon DynamiteRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 4.0
Lovers of the Arctic CircleRated ★ 5.0
Road to PerditionRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 4.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
About LoveRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
My Life Without MeRated ★ 5.0