Titles you rated
There Will Be BloodRated ★ 5.0
Raging BullRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.0
Paths of GloryRated ★ 4.0
Scary Stories to Tell in the DarkRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
The BoatRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
SpeciesRated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
AliensRated ★ 5.0
L.A. ConfidentialRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.5
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
3:10 to YumaRated ★ 4.5
Outlaw KingRated ★ 2.5