Series
Ratings
56
The MandalorianRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.5
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
JerichoRated ★ 5.0- JerichoRated ★ 4.5
The TudorsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Doctor Who: The End of TimeRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
The Fresh Prince of Bel-AirRated ★ 4.0
Bates MotelRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 0.5
LimitlessRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
Hemlock GroveRated ★ 3.5
Hemlock GroveRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 5.0