Titles you rated
TrainspottingRated ★ 4.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
High Plains DrifterRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
High NoonRated ★ 4.0
eXistenZRated ★ 4.0
Take the Money and RunRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0
Crimson TideRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Dark CityRated ★ 3.0
American History XRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 3.0
The FrightenersRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
The Wild BunchRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0