Series
Ratings
27
Hur JunRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- VRated ★ 5.0
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
24 Live Another DayRated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0