Movies
Ratings
83
Adventures of a MathematicianRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
GoodFellasRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
HeatRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 5.0
Still HumanRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 0.5
Kung Fu Cult MasterRated ★ 5.0- Eye in the SkyRated ★ 4.5
AssemblyRated ★ 5.0
DuckweedRated ★ 3.5
ParadoxRated ★ 4.0
The RaidRated ★ 4.0
HeliosRated ★ 0.5
Operation ScorpioRated ★ 4.0