Movies
Ratings
18 Going the DistanceRated ★ 3.5 Going the DistanceRated ★ 3.5
 The SurpriseRated ★ 3.5 The SurpriseRated ★ 3.5
 Erasing DavidRated ★ 4.0 Erasing DavidRated ★ 4.0
 The AttorneyRated ★ 5.0 The AttorneyRated ★ 5.0
 The Garden of WordsRated ★ 4.0 The Garden of WordsRated ★ 4.0
 Independence DayRated ★ 3.5 Independence DayRated ★ 3.5
 Your Name.Rated ★ 4.5 Your Name.Rated ★ 4.5
 La La LandRated ★ 4.5 La La LandRated ★ 4.5
- Take OffRated ★ 3.5
 I Am SamRated ★ 5.0 I Am SamRated ★ 5.0
 Music and LyricsRated ★ 4.0 Music and LyricsRated ★ 4.0
 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
 Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5 Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
 Black SwanRated ★ 4.5 Black SwanRated ★ 4.5
 UpRated ★ 4.0 UpRated ★ 4.0
 Architecture 101Rated ★ 3.5 Architecture 101Rated ★ 3.5
 Forrest GumpRated ★ 5.0 Forrest GumpRated ★ 5.0
 AssassinationRated ★ 3.5 AssassinationRated ★ 3.5