Titles you rated
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
A Dog's JourneyRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5