Movies
Ratings
38
PunchRated ★ 4.0
RayRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0