Movies
Ratings
59
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
MasterRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5