Series
Ratings
261
Low LifeRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 4.0
Salon De HolmesRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0