Titles you rated
The Social NetworkRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 1.5
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 2.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 2.0
WatchmenRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 2.5
The Big BlueRated ★ 4.0
The Beast And The BeautyRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
FluRated ★ 1.0
Man in LoveRated ★ 1.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.0
Matchstick MenRated ★ 4.0