Movies
Ratings
3715
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 3.0
HauntedRated ★ 3.5
RelayRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Cursed: Insatiable DesiresRated ★ 2.5
Everybody's FineRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 4.0
 
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.5- Ghost TrainRated ★ 2.5
 
BallerinaRated ★ 3.5
AntlersRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
Last PresentRated ★ 3.5
The Accountant 2Rated ★ 3.5