Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
American NightmareRated ★ 3.0- 死刑台の72時間Rated ★ 3.0
See You in My 19th LifeRated ★ 4.0- Gulliver BoyRated ★ 3.0
Good Omens Season 1Rated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Terror Tuesday: ExtremeRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
DisclaimerRated ★ 3.5- Diplomat Kosaku KurodaRated ★ 4.0
Stay CloseRated ★ 3.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.0
My Lovely LiarRated ★ 3.0
The SinnerRated ★ 3.5
All the Light We Cannot SeeRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 2.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5