Titles you rated
SpectreRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
ChefRated ★ 5.0
The Ides of MarchRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 1.5
Alice in EarnestlandRated ★ 1.5
WantedRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 3.5