Titles you rated
A Song to the SunRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- Yu Yu HakushoRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 4.5
The Prince of TennisRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5