Titles you rated
Van HelsingRated ★ 2.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
SkylineRated ★ 2.0
One Missed CallRated ★ 1.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 2.0