Series
Ratings
113
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Wild BabiesRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5