Titles you rated
Sing StreetRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
SpyRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 2.5
ShrekRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 0.5
World War ZRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5