Series
Ratings
232- 괴담 레스토랑Rated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 2.0
Save MeRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
HyenaRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5- Banana Actually Season 2Rated ★ 5.0
- KakeguruiRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 3.5