Titles you rated
Kill la KillRated ★ 4.5
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 3.5
Non Non BiyoriRated ★ 3.5
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 1.5
Samurai ChamplooRated ★ 3.0- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 2.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 1.5
Beyond The BoundaryRated ★ 1.0
NisemonogatariRated ★ 5.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 1.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 1.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 1.0
One PieceRated ★ 1.5
Eromanga SenseiRated ★ 2.5- When Supernatural Battles Became CommonplaceRated ★ 2.0
Pop Team EpicRated ★ 5.0
Non Non Biyori RepeatRated ★ 3.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 1.0