Movies
Ratings
465
BoyhoodRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0- The Last RideRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
CanolaRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 2.5
Missing YouRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Mood of the DayRated ★ 0.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Magic in the MoonlightRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0