Movies
Ratings
243
PoongsanRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
Remember the TitansRated ★ 5.0
ChampionRated ★ 4.0
BeowulfRated ★ 5.0
RoboCop 3Rated ★ 5.0
Ong Bak 3Rated ★ 5.0
CatwomanRated ★ 4.0
Ong Bak 2Rated ★ 4.0
The Green HornetRated ★ 3.0
The Righteous ThiefRated ★ 2.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Superman IIRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0