Movies
Ratings
575
Hansel & GretelRated ★ 2.0
Better DaysRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 2.5
GretaRated ★ 3.0
MalenaRated ★ 2.5
The 8th NightRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 2.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 2.5
Pitch PerfectRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 1.5