Series
Ratings
241
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0- 저스트 메이크업Rated ★ 3.0
The PittRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 3.5
MaidRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5