Titles you rated
MidsommarRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 2.5