Movies
Ratings
324
OppenheimerRated ★ 4.5
Heart of StoneRated ★ 2.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Seoul VibeRated ★ 0.5
The ReaderRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Annie HallRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Chico & RitaRated ★ 4.5