Titles you rated
GattacaRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5