Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Dead to MeRated ★ 3.0
North & SouthRated ★ 4.5
Lost in AustenRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0- Haken no HinkakuRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0